Klasa

Klasa czwarta

Szkoła Podstawowa

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
matematyka - sala 2
09:10 - 09:55

język angielski

Marlena Kapica-Czupryn
matematyka - sala 2
10:05 - 10:50

zajęcia z wychowawcą

Edyta Domańska
Klasa trzecia - sala 3
11:05 - 11:50

matematyka

Urszula Smołecka
matematyka - sala 2
12:00 - 12:45

plastyka

Monika Nitkiewicz
matematyka - sala 2
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

religia

ks. Piotr Mazurkiewicz
matematyka - sala 2
09:10 - 09:55

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
matematyka - sala 2
10:05 - 10:50

matematyka

Urszula Smołecka
matematyka - sala 2
11:05 - 11:50

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
wychowanie fizyczne - sala 9
12:00 - 12:45

technika

Urszula Smołecka
matematyka - sala 2
12:50 - 13:35

historia

Edyta Dudzińska
matematyka - sala 2
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

przyroda

Beata Jarzyna
przedmioty przyrodnicze - sala 18
09:10 - 09:55

matematyka

Urszula Smołecka
matematyka - sala 2
10:05 - 10:50

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
zajęcia komputerowe - sala 15
11:05 - 11:50

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
matematyka - sala 2
12:00 - 12:45

język angielski

Marlena Kapica-Czupryn
klasa językowa - sala 16
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
zajęcia komputerowe - sala 15
09:10 - 09:55

język angielski

Marlena Kapica-Czupryn
matematyka - sala 2
10:05 - 10:50

religia

ks. Piotr Mazurkiewicz
matematyka - sala 2
11:05 - 11:50

przyroda

Beata Jarzyna
język polski - sala 17
12:00 - 12:45

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
matematyka - sala 2
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

matematyka

Urszula Smołecka
Klasa druga - sala 19
09:10 - 09:55

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
wychowanie fizyczne - sala 9
10:05 - 10:50

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
matematyka - sala 2
11:05 - 11:50

informatyka

Maciej Niemczycki
zajęcia komputerowe - sala 15
12:00 - 12:45

muzyka

Maciej Niemczycki
zajęcia komputerowe - sala 15

Wszelkie prawa zastrzeżone © Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony