Klasa

Klasa druga

Gimnazjum

Wychowawca

Katarzyna Anzlik

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

fizyka

Katarzyna Anzlik
przedmioty przyrodnicze - sala 18
09:10 - 09:55

język angielski

Agata Puzio
klasa językowa - sala 16
10:05 - 10:50

zajęcia z wychowawcą

Katarzyna Anzlik
przedmioty przyrodnicze - sala 18
11:05 - 11:50

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
język polski - sala 17
12:00 - 12:45

biologia

Beata Jarzyna
klasa językowa - sala 16
12:50 - 13:35

wychowanie fizyczne

Anna Sydo-Filipczak
wychowanie fizyczne - sala 9
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

wychowanie fizyczne

Anna Sydo-Filipczak
wychowanie fizyczne - sala 9
09:10 - 09:55

język angielski

Agata Puzio
klasa językowa - sala 16
10:05 - 10:50

matematyka

Magdalena Dyguś
przedmioty przyrodnicze - sala 18
11:05 - 11:50

geografia

Anna Machulak
przedmioty przyrodnicze - sala 18
12:00 - 12:45

historia

Edyta Dudzińska
język polski - sala 17
12:50 - 13:35

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
język polski - sala 17
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

język niemiecki

Katarzyna Bownik
klasa językowa - sala 16
09:10 - 09:55

matematyka

Magdalena Dyguś
klasa językowa - sala 16
10:05 - 10:50

biologia

Beata Jarzyna
przedmioty przyrodnicze - sala 18
11:05 - 11:50

chemia

Katarzyna Anzlik
przedmioty przyrodnicze - sala 18
12:00 - 12:45

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
język polski - sala 17
12:50 - 13:35

wychowanie fizyczne

Anna Sydo-Filipczak
wychowanie fizyczne - sala 9
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

wiedza o społeczeństwie

Beata Jarzyna
klasa językowa - sala 16
09:10 - 09:55

język angielski

Agata Puzio
klasa językowa - sala 16
10:05 - 10:50

matematyka

Magdalena Dyguś
język polski - sala 17
11:05 - 11:50

zajęcia artystyczne

Monika Nitkiewicz
język polski - sala 17
12:00 - 12:45

wychowanie fizyczne

Anna Sydo-Filipczak
wychowanie fizyczne - sala 9
12:50 - 13:35

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
język polski - sala 17
13:40 - 14:25

religia

ks. Piotr Mazurkiewicz
klasa językowa - sala 16
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

historia

Edyta Dudzińska
język polski - sala 17
09:10 - 09:55

religia

ks. Piotr Mazurkiewicz
język polski - sala 17
10:05 - 10:50

matematyka

Magdalena Dyguś
klasa językowa - sala 16
11:05 - 11:50

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
język polski - sala 17
12:00 - 12:45

język niemiecki

Katarzyna Bownik
klasa językowa - sala 16
12:50 - 13:35

muzyka

Maciej Niemczycki
informatyka - sala 15

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony