Klasa

Klasa trzecia

Gimnazjum

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

matematyka

Magdalena Dyguś
klasa językowa - sala 16
09:10 - 09:55

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
język polski - sala 17
10:05 - 10:50

zajęcia z wychowawcą

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
język polski - sala 17
11:05 - 11:50

fizyka

Katarzyna Anzlik
przedmioty przyrodnicze - sala 18
12:00 - 12:45

zajęcia techniczne

Maciej Niemczycki
język polski - sala 17
12:50 - 13:35

biologia

Beata Jarzyna
przedmioty przyrodnicze - sala 18
13:40 - 14:25

wychowanie fizyczne

Anna Sydo-Filipczak
wychowanie fizyczne - sala 9
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

język angielski

Agata Puzio
klasa językowa - sala 16
09:10 - 09:55

wychowanie fizyczne

Anna Sydo-Filipczak
wychowanie fizyczne - sala 9
10:05 - 10:50

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
język polski - sala 17
11:05 - 11:50

wiedza o społeczeństwie

Beata Jarzyna
język polski - sala 17
12:00 - 12:45

matematyka

Magdalena Dyguś
klasa językowa - sala 16
12:50 - 13:35

geografia

Anna Machulak
klasa językowa - sala 16
13:40 - 14:25

informatyka

Maciej Niemczycki
informatyka - sala 15
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

edukacja dla bezpieczeństwa

Urszula Smołecka
język polski - sala 17
09:10 - 09:55

język niemiecki

Katarzyna Bownik
język polski - sala 17
10:05 - 10:50

język angielski

Agata Puzio
klasa językowa - sala 16
11:05 - 11:50

religia

ks. Piotr Mazurkiewicz
język polski - sala 17
12:00 - 12:45

chemia

Katarzyna Anzlik
przedmioty przyrodnicze - sala 18
12:50 - 13:35

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
język polski - sala 17
13:40 - 14:25

wychowanie fizyczne

Anna Sydo-Filipczak
wychowanie fizyczne - sala 9
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
język polski - sala 17
09:10 - 09:55

historia

Edyta Dudzińska
język polski - sala 17
10:05 - 10:50

język angielski

Agata Puzio
klasa językowa - sala 16
11:05 - 11:50

matematyka

Magdalena Dyguś
klasa językowa - sala 16
12:00 - 12:45

geografia

Anna Machulak
język polski - sala 17
12:50 - 13:35

zajęcia artystyczne

Monika Nitkiewicz
matematyka - sala 2
13:40 - 14:25

wychowanie fizyczne

Anna Sydo-Filipczak
wychowanie fizyczne - sala 9
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

matematyka

Magdalena Dyguś
klasa językowa - sala 16
09:10 - 09:55

zajęcia techniczne

Maciej Niemczycki
przedmioty przyrodnicze - sala 18
10:05 - 10:50

religia

ks. Piotr Mazurkiewicz
przedmioty przyrodnicze - sala 18
11:05 - 11:50

język niemiecki

Katarzyna Bownik
przedmioty przyrodnicze - sala 18
12:00 - 12:45

historia

Edyta Dudzińska
język polski - sala 17
12:50 - 13:35

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
język polski - sala 17

Wszelkie prawa zastrzeżone © Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony