Klasa

Klasa trzecia

Gimnazjum

wychowawca klasy - brak awatara

Wychowawca

Magdalena Dyguś

Plan lekcji

Plan lekcji - 1
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala: wychowanie fizyczne - sala 9
09:10 - 09:55

biologia

Beata Jarzyna
Sala: przedmioty przyrodnicze - sala 18
10:05 - 10:50

zajęcia z wychowawcą

Magdalena Dyguś
Sala: matematyka - sala 16
11:05 - 11:50

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
Sala: język polski - sala 17
12:00 - 12:45

zajęcia techniczne

Maciej Niemczycki
Sala: przedmioty przyrodnicze - sala 18
12:50 - 13:35

matematyka

Magdalena Dyguś
Sala: matematyka - sala 16
Plan lekcji - 1
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
Sala: język polski - sala 17
09:10 - 09:55

język angielski

Agata Puzio
Sala: przedmioty przyrodnicze - sala 18
10:05 - 10:50

matematyka

Magdalena Dyguś
Sala: matematyka - sala 16
11:05 - 11:50

fizyka

Katarzyna Anzlik
Sala: przedmioty przyrodnicze - sala 18
12:00 - 12:45

geografia

Anna Machulak
Sala: przedmioty przyrodnicze - sala 18
12:50 - 13:35

informatyka

Maciej Niemczycki
Sala: informatyka - sala 15
13:40 - 14:25

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala: wychowanie fizyczne - sala 9
Plan lekcji - 1
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

chemia

Katarzyna Anzlik
Sala: przedmioty przyrodnicze - sala 18
09:10 - 09:55

język niemiecki

Katarzyna Bownik
Sala: przedmioty przyrodnicze - sala 18
10:05 - 10:50

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala: wychowanie fizyczne - sala 9
11:05 - 11:50

wiedza o społeczeństwie

Beata Jarzyna
Sala: język polski - sala 17
12:00 - 12:45

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
Sala: język polski - sala 17
12:50 - 13:35

historia

Michał Ziółkowski
Sala: matematyka - sala 16
13:40 - 14:25

religia

ks. Piotr Mazurkiewicz
Sala: przedmioty przyrodnicze - sala 18
Plan lekcji - 1
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

historia

Michał Ziółkowski
Sala: przedmioty przyrodnicze - sala 18
09:10 - 09:55

matematyka

Magdalena Dyguś
Sala: matematyka - sala 16
10:05 - 10:50

język angielski

Agata Puzio
Sala: język polski - sala 17
11:05 - 11:50

edukacja dla bezpieczeństwa

Michał Ziółkowski
Sala: matematyka - sala 16
12:00 - 12:45

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
Sala: język polski - sala 17
12:50 - 13:35

zajęcia artystyczne

Monika Nitkiewicz
Sala: matematyka - sala 16
13:40 - 14:25

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala: wychowanie fizyczne - sala 9
Plan lekcji - 1
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

religia

ks. Piotr Mazurkiewicz
Sala: przedmioty przyrodnicze - sala 18
09:10 - 09:55

język niemiecki

Katarzyna Bownik
Sala: świetlica - sala 1
10:05 - 10:50

matematyka

Magdalena Dyguś
Sala: matematyka - sala 16
11:05 - 11:50

geografia

Anna Machulak
Sala: przedmioty przyrodnicze - sala 18
12:00 - 12:45

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
Sala: język polski - sala 17
12:50 - 13:35

język angielski

Agata Puzio
Sala: przedmioty przyrodnicze - sala 18

Zespół Szkół im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  • Wakacje !!!