Klasa

Klasa piąta

Szkoła Podstawowa

wychowawca klasy - brak awatara

Wychowawca

Edyta Domańska

Plan lekcji

Plan lekcji - 1
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

język polski

Elżbieta Krawczyk
Sala: zajęcia komputerowe - sala 15
09:10 - 09:55

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala: wychowanie fizyczne - sala 9
10:05 - 10:50

zajęcia z wychowawcą

Edyta Dudzińska
Sala: Klasa pierwsza- sala 20
11:05 - 11:50

język angielski

Agata Puzio
Sala: Klasa druga - sala 19
12:00 - 12:45

matematyka

Urszula Smołecka
Sala: Klasa trzecia - sala 3
12:50 - 13:35

zajęcia komputerowe

Maciej Niemczycki
Sala: zajęcia komputerowe - sala 15
Plan lekcji - 1
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

język polski

Elżbieta Krawczyk
Sala: zajęcia komputerowe - sala 15
09:10 - 09:55

religia

ks. Piotr Mazurkiewicz
Sala: język polski - sala 17
10:05 - 10:50

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala: wychowanie fizyczne - sala 9
11:05 - 11:50

matematyka

Urszula Smołecka
Sala: matematyka - sala 2
12:00 - 12:45

zajęcia techniczne

Maciej Niemczycki
Sala: Klasa druga - sala 19
12:50 - 13:35

przyroda

Beata Jarzyna
Sala: Klasa druga - sala 19
Plan lekcji - 1
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

muzyka

Elżbieta Krawczyk
Sala: zajęcia komputerowe - sala 15
09:10 - 09:55

przyroda

Beata Jarzyna
Sala: zajęcia komputerowe - sala 15
10:05 - 10:50

matematyka

Urszula Smołecka
Sala: matematyka - sala 2
11:05 - 11:50

język polski

Elżbieta Krawczyk
Sala: Klasa trzecia - sala 3
12:00 - 12:45

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala: wychowanie fizyczne - sala 9
12:50 - 13:35

język angielski

Agata Puzio
Sala: klasa językowa - sala 16
Plan lekcji - 1
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

język polski

Elżbieta Krawczyk
Sala: zajęcia komputerowe - sala 15
09:10 - 09:55

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala: wychowanie fizyczne - sala 9
10:05 - 10:50

przyroda

Beata Jarzyna
Sala: przedmioty przyrodnicze - sala 18
11:05 - 11:50

religia

ks. Piotr Mazurkiewicz
Sala: zajęcia komputerowe - sala 15
12:00 - 12:45

plastyka

Monika Nitkiewicz
Sala: Klasa druga - sala 19
Plan lekcji - 1
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

język polski

Elżbieta Krawczyk
Sala: zajęcia komputerowe - sala 15
09:10 - 09:55

matematyka

Urszula Smołecka
Sala: matematyka - sala 2
10:05 - 10:50

historia

Edyta Dudzińska
Sala: Klasa druga - sala 19
11:05 - 11:50

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala: wychowanie fizyczne - sala 9
12:00 - 12:45

język angielski

Agata Puzio
Sala: matematyka - sala 2

Zespół Szkół im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.