Klasa

Klasa siódma

Szkoła Podstawowa

Wychowawca

Katarzyna Anzlik

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

język niemiecki

Katarzyna Bownik
Informatyka/muzyka - sala 11
09:10 - 09:55

chemia

Katarzyna Anzlik
przedmioty przyrodnicze - sala 8
10:05 - 10:50

matematyka

Magdalena Dyguś
Sala językowa - sala 10
11:05 - 11:50

język polski

Elżbieta Krawczyk
Informatyka/muzyka - sala 11
12:00 - 12:45

język angielski

Agata Puzio
Sala językowa - sala 10
12:50 - 13:35

geografia

Anna Machulak
Język polski/biblioteka - sala 9
13:40 - 14:25

historia

Edyta Dudzińska
Język polski/biblioteka - sala 9
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala gimnastyczna - sala 12
09:10 - 09:55

język polski

Elżbieta Krawczyk
Informatyka/muzyka - sala 11
10:05 - 10:50

biologia

Beata Jarzyna
przedmioty przyrodnicze - sala 8
11:05 - 11:50

fizyka

Katarzyna Anzlik
przedmioty przyrodnicze - sala 8
12:00 - 12:45

muzyka

Elżbieta Krawczyk
Informatyka/muzyka - sala 11
12:50 - 13:35

historia

Edyta Dudzińska
Informatyka/muzyka - sala 11
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

matematyka

Magdalena Dyguś
Sala językowa - sala 10
09:10 - 09:55

język polski

Elżbieta Krawczyk
Język polski/biblioteka - sala 9
10:05 - 10:50

religia

ks. Piotr Mazurkiewicz
przedmioty przyrodnicze - sala 8
11:05 - 11:50

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala gimnastyczna - sala 12
12:00 - 12:45

język angielski

Agata Puzio
Sala językowa - sala 10
12:50 - 13:35

geografia

Anna Machulak
przedmioty przyrodnicze - sala 8
13:40 - 14:25

biologia

Beata Jarzyna
przedmioty przyrodnicze - sala 8
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

matematyka

Magdalena Dyguś
przedmioty przyrodnicze - sala 8
09:10 - 09:55

język polski

Elżbieta Krawczyk
Informatyka/muzyka - sala 11
10:05 - 10:50

religia

ks. Piotr Mazurkiewicz
przedmioty przyrodnicze - sala 8
11:05 - 11:50

chemia

Katarzyna Anzlik
przedmioty przyrodnicze - sala 8
12:00 - 12:45

fizyka

Katarzyna Anzlik
przedmioty przyrodnicze - sala 8
12:50 - 13:35

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala gimnastyczna - sala 12
13:40 - 14:25

plastyka

Monika Nitkiewicz-Mitrut
Sala 1
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

język angielski

Agata Puzio
Sala językowa - sala 10
09:10 - 09:55

język polski

Elżbieta Krawczyk
Informatyka/muzyka - sala 11
10:05 - 10:50

zajęcia z wychowawcą

Katarzyna Anzlik
Język polski/biblioteka - sala 9
11:05 - 11:50

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala gimnastyczna - sala 12
12:00 - 12:45

matematyka

Magdalena Dyguś
Sala językowa - sala 10
12:50 - 13:35

język niemiecki

Katarzyna Bownik
Sala językowa - sala 10
13:40 - 14:25

informatyka

Maciej Niemczycki
Informatyka/muzyka - sala 11

Wszelkie prawa zastrzeżone © Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony