Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/ 2018

Dnia 22 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie kolejnego roku szkolnego, które rozpoczęła msza św. o godzinie 8.15.

Druga część uroczystości miała miejsce w sali gimnastycznej. Rozpoczęła ją Pani dyrektor Marzena Długosz, która powitała wszystkich zebranych. Wśród zaproszonych gości był Henryk Filipczak - Przewodniczący Rady Gminy Gościeradów oraz Renata Jasińska - Przewodnicząca Rady Rodziców.

Kolejny etap uroczystości to polonez w wykonaniu uczniów klasy III gimnazjum oraz wręczenie nagród i świadectw wszystkim wyróznionym uczniom oraz listów gratulacyjnych rodzicom wyróżnionych uczniów i podziękowań dla rodziców angażujących się w życie szkoły.

Po części oficjalnej miała miejsce część artystyczna, w której uczniowie klasy III gimnazjum podziękowali wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom za trud włożony w naukę i wcyhowanie.

Nie zabrakło również pożegnania uczniów klasy III przez młodszych kolegów i koleżanki, którzy w ramch prezentu wykonali piosenkę oraz wręczyli drobne upominki.

Świadectwa pozostałym uczniom wychowawcy wręczyli w klasach.

Gratulujemy uczniom wyróżnionym a wszystkim życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!


 

Opublikowano: 24 czerwca 2018 16:51

Kategoria: Uroczystości szkolne

Zdjęcia:

Zakończenie roku 2017/ 2018

Wyświetleń: 252

Wszelkie prawa zastrzeżone © Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony