Wizyta Biskupa

W dniu dzisiejszym (04 lutego 2020 r.) w naszej szkole mieliśmy przyjemność gościć księdza biskupa Edwarda Frankowskiego.

Swoją wizytę ks. biskup rozpoczął od udziału w lekcji katechezy w klasie pierwszej, którą poprowadziła p. Edyta Dudzińska. Następnie udał się na salę gimnastyczną, gdzie czekała już cała społeczność szkolna. Uroczystego przywitania gościa dokonała pani dyrektor Marzena Długosz oraz przedstawiciele uczniów. W trakcie spotkania wszyscy zebrani wysłuchali montażu słowno-muzycznego o patronce naszej szkoły pani Janinie Wierzchowskiej, który wraz z uczniami przygotowała p. Elżbieta Krawczyk oraz dwóch piosenek w wykonaniu przedszkolaków. Na zakończenie spotkania swoje słowo do zebranych skierował ksiądz biskup, a następnie udzielił błogosławieństwa.

Dziękujemy za spotkanie.

 

Opublikowano: 04 lutego 2020 16:33

Kategoria: Wydarzenia

Zdjęcia:

Wyświetleń: 172

Wszelkie prawa zastrzeżone © Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony