Bezpieczny Patrol

We wtorek 21.02.2017 r. w Urzędzie Gminy Gościeradów odbyła się inauguracja Programu „BEZPIECZNY PATROL”, w którym uczestniczyli reprezentanci naszej Drużyny. 
Już w najbliższym tygodniu odbędzie się szkolenie dla drużyn harcerskich i gromad zuchowych biorących udział w programie. Szkolenie prowadzić będą funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji oraz Straży Pożarnej z Kraśnika. 
Pierwszą akcją, w której weźmiemy udział w ramach programu będzie "Widoczny=bezpieczny".

2 marca 2017r
Nasi harcerze wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym przez Wójta Gminy Gościeradów przy udziale policjantów z Komendy Powiatowej w Kraśniku, na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Szkolenie miało na celu przygotowanie do pełnienia służby w "Bezpiecznym Patrolu", w jego pierwszej akcji "Widoczny=Bezpieczny". Drużyny odebrały pakiety zawierające ulotki informacyjne i opaski odblaskowe do rozdawania mieszkańcom oraz kamizelki odblaskowe dla uczestników patroli.

05 marca 2017
Dzisiaj harcerze rozdawali ulotki informacyjne oraz odblaski przed kościołem Parafialnym w Liśniku Dużym. Zainteresowanie mieszkańców było tak duże, że szybko zabrakło opasek i ulotek. Niebawem uzupełnimy materiały i ponowimy akcję.

03 marca 2017r.
Na zebraniu rodziców w Zespole Szkół w Liśniku Dużym, harcerze z miejscowej 25 Drużyny Harcerskiej Białe Wilki, przeprowadzili akcję informacyjną pod hasłem Widoczny=Bezpieczny, w ramach gminnego programu Bezpieczny Patrol. Wręczono zebranym ulotki oraz opaski odblaskowe.

10 marca 2017r.
W dniu dzisiejszym, w ramach akcji Widoczny = Bezpieczny, "Białe Wilki" wyruszyły w teren, i wręczały napotkanym mieszkańcom ulotki oraz elementy odblaskowe, zachęcając jednocześnie do prawidłowego ich używania.

Opublikowano: 26 kwietnia 2017 20:47

Kategoria: Białe Wilki

Zdjęcia:

Wyświetleń: 274

Wszelkie prawa zastrzeżone © Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony