Czytamy ze Słodziakami

We wrześniu 2018 roku uczniowie z klas I - III szkoły podstawowej przyłączyli się do udziału w konkursie "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków" .

Udział w konkursie daje szanse m. in. na: zasilenie szkolnego księgozbioru lekturami o wartości 3000 zł. czy pomoc w budowaniu nawyku codziennego czytania i rozbudzania wyobraźni uczniów.

Jednym z zadań do wykonania jest codzienne, głośne czytanie przez minimum 10 minut przez 21 dni. Na dowód zrealizowanego zadania uczniowie otrzymali album, w którym zbierają podpisy rodziców a nastepnie (od nauczyciela/ bibliotekarza) naklejkę ze Słodziakiem. jedna aby uczniowie nie rezygnowali z dalszego czytania postanowiliśmy tę akcje kontynuowac przez cały rok szkolny.

Opublikowano: 02 października 2018 14:11

Kategoria: Biblioteka

Zdjęcia:

Wyświetleń: 100

Wszelkie prawa zastrzeżone © Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony