Międzynarodowy Dzień Kropki

Od pięciu lat 15 września obchodzi się International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. 

Dnia 16 września 2019 roku w naszej szkole odbyło się podsumowanie działań, jakie były prowadzone  w ramach Międzynarodowego Dnia Kropki.

Pierwszaki wykonywały zadania matematyczne z panią pedagog i stworzyły pięknie kropkowe obrazy. Uczniowie klas: piatej i szóstej zagrały w grę ortograficzną "Ortokropka" oraz grę "Zakropkowane przysłowia. Na zajęciach wychowania fizycznego w ostatnich dniach również królowała kropka. W klasie ósmej przeprowadzona została gra "Pierwiastki w kropce". Dużą atrakcją w bibliotece szkolnej cieszyła się także "Kropkowa fotobudka".

Podsumowaniem wszystkich naszych działań było przdstawienie historii małej Vashti, w wykonaniu uczniów klasy piątej.


Opublikowano: 16 września 2019 19:36

Kategoria: Projekty/ akcje

Zdjęcia:

Wyświetleń: 114

Wszelkie prawa zastrzeżone © Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony