Klasa

Klasa czwarta

Szkoła Podstawowa

Wychowawca

Elżbieta Krawczyk

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
09:10 - 09:55

matematyka

Urszula Smołecka
klasa trzecia b - sala 1
10:05 - 10:50

język polski

Elżbieta Krawczyk
Klasa pierwsza- sala 6
11:05 - 11:50

język angielski

Agata Puzio
Sala językowa - sala 10
12:05 - 12:50

przyroda

Beata Jarzyna
Informatyka/muzyka - sala 11
12:55 - 13:40

wychowanie fizyczne

Anna Sydo-Filipczak
Sala gimnastyczna - sala 12
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

język polski

Elżbieta Krawczyk
Informatyka/muzyka - sala 11
09:10 - 09:55

przyroda

Beata Jarzyna
przedmioty przyrodnicze - sala 8
10:05 - 10:50

religia

ks. Marcin Chłopek
Klasa druga - sala 7
11:05 - 11:50

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala gimnastyczna - sala 12
12:05 - 12:50

język angielski

Agata Puzio
Sala językowa - sala 10
12:55 - 13:40

informatyka

Maciej Niemczycki
Informatyka/muzyka - sala 11
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

wychowanie fizyczne

Anna Sydo-Filipczak
Sala gimnastyczna - sala 12
09:10 - 09:55

matematyka

Urszula Smołecka
Informatyka/muzyka - sala 11
10:05 - 10:50

technika

Urszula Smołecka
Sala językowa - sala 10
11:05 - 11:50

język polski

Elżbieta Krawczyk
Informatyka/muzyka - sala 11
12:05 - 12:50

plastyka

Monika Nitkiewicz-Mitrut
Język polski/biblioteka - sala 9
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

wychowanie fizyczne

Anna Sydo-Filipczak
Sala gimnastyczna - sala 12
09:10 - 09:55

religia

ks. Marcin Chłopek
klasa trzecia b - sala 1
10:05 - 10:50

historia

Edyta Dudzińska
Informatyka/muzyka - sala 11
11:05 - 11:50

język polski

Elżbieta Krawczyk
Informatyka/muzyka - sala 11
12:05 - 12:50

matematyka

Urszula Smołecka
Sala językowa - sala 10
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

język angielski

Agata Puzio
Sala językowa - sala 10
09:10 - 09:55

matematyka

Urszula Smołecka
Informatyka/muzyka - sala 11
10:05 - 10:50

język polski

Elżbieta Krawczyk
Informatyka/muzyka - sala 11
11:05 - 11:50

zajęcia z wychowawcą

Elżbieta Krawczyk
Informatyka/muzyka - sala 11
12:05 - 12:50

informatyka

Maciej Niemczycki
Informatyka/muzyka - sala 11

Wszelkie prawa zastrzeżone © Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony