Klasa

Klasa siódma

Szkoła Podstawowa

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

język niemiecki

Katarzyna Bownik
przedmioty przyrodnicze - sala 8
09:10 - 09:55

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
przedmioty przyrodnicze - sala 8
10:05 - 10:50

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala gimnastyczna - sala 12
11:05 - 11:50

fizyka

Katarzyna Anzlik
przedmioty przyrodnicze - sala 8
12:05 - 12:50

matematyka

Magdalena Dyguś
przedmioty przyrodnicze - sala 8
12:55 - 13:40

geografia

Anna Machulak
Język polski/biblioteka - sala 9
13:45 - 14:30

plastyka

Monika Nitkiewicz-Mitrut
Język polski/biblioteka - sala 9
14:35 - 15:20

doradztwo zawodowe

Anna Machulak
przedmioty przyrodnicze - sala 8
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

chemia

Katarzyna Anzlik
przedmioty przyrodnicze - sala 8
09:10 - 09:55

język angielski

Agata Puzio
Sala językowa - sala 10
10:05 - 10:50

biologia

Beata Jarzyna
przedmioty przyrodnicze - sala 8
11:05 - 11:50

religia

ks. Marcin Chłopek
przedmioty przyrodnicze - sala 8
12:05 - 12:50

matematyka

Magdalena Dyguś
przedmioty przyrodnicze - sala 8
12:55 - 13:40

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
Język polski/biblioteka - sala 9
13:45 - 14:30

muzyka

Maciej Niemczycki
Informatyka/muzyka - sala 11
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

fizyka

Katarzyna Anzlik
przedmioty przyrodnicze - sala 8
09:10 - 09:55

religia

ks. Marcin Chłopek
Język polski/biblioteka - sala 9
10:05 - 10:50

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala gimnastyczna - sala 12
11:05 - 11:50

geografia

Anna Machulak
przedmioty przyrodnicze - sala 8
12:05 - 12:50

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
przedmioty przyrodnicze - sala 8
12:55 - 13:40

historia

Edyta Dudzińska
przedmioty przyrodnicze - sala 8
13:45 - 14:30

matematyka

Magdalena Dyguś
przedmioty przyrodnicze - sala 8
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

biologia

Beata Jarzyna
przedmioty przyrodnicze - sala 8
09:10 - 09:55

historia

Edyta Dudzińska
przedmioty przyrodnicze - sala 8
10:05 - 10:50

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala gimnastyczna - sala 12
11:05 - 11:50

chemia

Katarzyna Anzlik
przedmioty przyrodnicze - sala 8
12:05 - 12:50

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
przedmioty przyrodnicze - sala 8
12:55 - 13:40

język angielski

Marlena Kapica-Czupryn
Sala językowa - sala 10
13:45 - 14:30

informatyka

Maciej Niemczycki
Informatyka/muzyka - sala 11
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala gimnastyczna - sala 12
09:10 - 09:55

język polski

Magdalena Rudziejewska-Rudziewicz
przedmioty przyrodnicze - sala 8
10:05 - 10:50

język angielski

Marlena Kapica-Czupryn
przedmioty przyrodnicze - sala 8
11:05 - 11:50

zajęcia z wychowawcą

Marlena Kapica-Czupryn
Język polski/biblioteka - sala 9
12:05 - 12:50

matematyka

Magdalena Dyguś
przedmioty przyrodnicze - sala 8
12:55 - 13:40

język niemiecki

Katarzyna Bownik
przedmioty przyrodnicze - sala 8

Wszelkie prawa zastrzeżone © Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony