Klasa

Klasa ósma

Szkoła Podstawowa

Wychowawca

Katarzyna Anzlik

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

matematyka

Magdalena Dyguś
Sala językowa - sala 10
09:10 - 09:55

język niemiecki

Katarzyna Bownik
Sala językowa - sala 10
10:05 - 10:50

fizyka

Katarzyna Anzlik
przedmioty przyrodnicze - sala 8
11:05 - 11:50

język polski

Elżbieta Krawczyk
Informatyka/muzyka - sala 11
12:05 - 12:50

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala gimnastyczna - sala 12
12:55 - 13:40

biologia

Beata Jarzyna
przedmioty przyrodnicze - sala 8
13:45 - 14:30

doradztwo zawodowe

Anna Machulak
przedmioty przyrodnicze - sala 8
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

religia

ks. Marcin Chłopek
Sala językowa - sala 10
09:10 - 09:55

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala gimnastyczna - sala 12
10:05 - 10:50

chemia

Katarzyna Anzlik
Język polski/biblioteka - sala 9
11:05 - 11:50

matematyka

Magdalena Dyguś
Język polski/biblioteka - sala 9
12:05 - 12:50

język polski

Elżbieta Krawczyk
Język polski/biblioteka - sala 9
12:55 - 13:40

język angielski

Agata Puzio
Sala językowa - sala 10
13:45 - 14:30

historia

Edyta Dudzińska
Sala językowa - sala 10
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

język angielski

Agata Puzio
Sala językowa - sala 10
09:10 - 09:55

fizyka

Katarzyna Anzlik
Sala językowa - sala 10
10:05 - 10:50

wiedza o społeczeństwie

Beata Jarzyna
przedmioty przyrodnicze - sala 8
11:05 - 11:50

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala gimnastyczna - sala 12
12:05 - 12:50

język polski

Elżbieta Krawczyk
Informatyka/muzyka - sala 11
12:55 - 13:40

matematyka

Magdalena Dyguś
Sala językowa - sala 10
13:45 - 14:30

geografia

Anna Machulak
Sala językowa - sala 10
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

edukacja dla bezpieczeństwa

Urszula Smołecka
Język polski/biblioteka - sala 9
09:10 - 09:55

język polski

Elżbieta Krawczyk
Informatyka/muzyka - sala 11
10:05 - 10:50

chemia

Katarzyna Anzlik
przedmioty przyrodnicze - sala 8
11:05 - 11:50

religia

ks. Marcin Chłopek
Sala językowa - sala 10
12:05 - 12:50

wychowanie fizyczne

Edyta Domańska
Sala gimnastyczna - sala 12
12:55 - 13:40

informatyka

Maciej Niemczycki
Informatyka/muzyka - sala 11
13:45 - 14:30

język angielski

Agata Puzio
Sala językowa - sala 10
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:15 - 09:00

historia

Edyta Dudzińska
przedmioty przyrodnicze - sala 8
09:10 - 09:55

język polski

Elżbieta Krawczyk
Język polski/biblioteka - sala 9
10:05 - 10:50

wiedza o społeczeństwie

Beata Jarzyna
Język polski/biblioteka - sala 9
11:05 - 11:50

zajęcia z wychowawcą

Katarzyna Anzlik
Sala językowa - sala 10
12:05 - 12:50

język niemiecki

Katarzyna Bownik
Sala językowa - sala 10
12:55 - 13:40

matematyka

Magdalena Dyguś
Sala językowa - sala 10

Wszelkie prawa zastrzeżone © Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony